Witaj Drogi Czytelniku!

Z pewnością miałeś kiedyś w życiu potrzebę skorzystania z usług biura tłumaczeń. Ale czy miałeś już okazję sprawdzić ATOMINIUM w akcji i porównać nas z naszymi konkurentami?

Jesteśmy specjalistami w branży tłumaczeniowej z ponad 20 letnim stażem. Znamy ten biznes od podszewki. Wiemy jak pracują inni – staramy się naśladować najlepszych na świecie i unikać błędów tych, których tłumaczenia nie są najlepszą stroną.

Do każdego tłumaczenia podchodzimy indywidualnie. Wszystkie teksty dokładnie analizujemy zanim prześlemy je do tłumaczy – w końcu trzeba powierzyć tłumaczenie specjaliście, który posiada wiedzę w konkretnej tematyce. Często zdarza się, że tłumaczą dla nas lekarze, prawnicy, konstruktorzy, geolodzy czy chemicy. W pracy nad tłumaczeniami na języki obce (jeśli oczywiście zajdzie taka potrzeba) pomagają nam native speakerzy. Wymień tylko język, a my znajdziemy nativa J Współpracujemy także z najlepszymi tłumaczami, grafikami, korektorami, redaktorami i wydawnictwami. Poza tłumaczeniem (korektą i redakcją oczywiście), na życzenie klienta wykonujemy także skład graficzny DTP. Pozwala on tak przygotować plik, by można było już bezpośrednio przesłać np. katalog czy broszurę do drukarni.

Realizujemy tłumaczenia z wielu dziedzin, zarówno zwykłe jak i przysięgłe. Mamy na koncie wiele pozycji książkowych, które wciąż jeszcze można znaleźć na księgarnianych półkach. Planowałeś kiedyś wakacje korzystając z pomocy przewodników wydawnictwa DUMONT? Tak, to my pracowaliśmy nad jego polskimi wydaniami. Koniecznie sprawdź! Są wspaniałe! Są niewielkiego formatu, więc z łatwością mieszczą się w małej torebce czy plecaku, a przy tym zawierają mnóstwo informacji i porad przydatnych podczas zagranicznej wycieczki. Szczególnie, gdy jesteś tam po raz pierwszy.

Obecnie pracujemy także nad kilkoma innymi dużymi projektami wydawniczymi. Żeby jednak nie zapeszać, nie będę podawać więcej szczegółów. Już niedługo możesz ruszyć do księgarni w poszukiwaniu nowych książek, których przekład był udziałem ATOMINIUM.

Zapraszamy do współpracy!

Pomożemy w tłumaczeniu.Zadzwoń