Nasze biuro tłumaczeń mieści się w jednym z najbardziej dynamicznych miast Europy. Kraków najlepiej w całej Europie poradził sobie z kryzysem – wynika z przeprowadzonego przez Brookings Metropolitan Policy Program raportu na temat wielkiego kryzysu.

Raport uwzględnia rozwój ekonomiczny oraz zatrudnienie w 150 największych miastach w 52 krajach na całym świecie.  Kraków pojawia się w rankingu jako pierwsze miasto europejskie, plasując się na 38. pozycji (w latach 2009–2010) oraz 13. pozycji (w latach 2007–2010).  Zaraz za Krakowem jest Moskwa (47), Bratysława (55) oraz Warszawa (56). Na miejscu pierwszym znajduje się Stambuł, a w pierwszej dziesiątce dominują miasta Azji oraz Ameryki Łacińskiej. Najdotkliwiej odczuły kryzys takie miasta jak Dublin (150), Barcelona (148) czy Ateny (141).

Dla naszych klientów wyniki raportu stanowią dowód na to, że Kraków to nie tylko Zamek Królewski na Wawelu i smok wawelski, ale także jedno z najlepszych miejsc na biznes. Zapraszamy do naszego biura w samym centrum Krakowa!

Więcej o wynikach raportu Brookings Metropolitan Policy Program na polskiej stronie Forsal oraz angielskiej stronie Brookings.

Pomożemy w tłumaczeniu.Zadzwoń