Orange Warsaw Festival

Jeśli nie macie jeszcze planów na najbliższy weekend, spieszę z propozycją! W najbliższą sobotę rozpocznie się Orange Warsaw Festival. Koncerty odbywać się będą na warszawskim Służewcu, na terenie Toru Wyścigów Konnych. Organizatorem festiwalu jest TVN, a sponsorem tytularnym Orange. Tym razem na deskach sceny królować będzie muzyka alternatywna i popularna. Organizatorzy reklamują festiwal jako „Prawdziwe brzmienie. Muzyka przez duże M. Wielkie gwiazdy, różne style, najwyższy, światowy poziom. Bez playbacku. Orange Warsaw Festival – dla wszystkich tych, dla których muzyka jest najważniejsza na świecie”.

28 sierpnia zatytułowany został jako „Alternative Day”. Tego dnia uczestnicy festiwalu będą mogli usłyszeć utwory takich zespołów jak: „Hole” z Courtney Love na czele, „White Lies”, trio z Wielkiej Brytanii, „Kim Nowak” i „Kumka Olik”.

29 sierpnia upłynie pod hasłem „Mainstream Day”, czyli muzyki dedykowanej szerszej publiczności. Na scenie pojawią się między innymi: Agnieszka Chylińska, Mika, Aura Dione oraz Nelly Furtado.

Nie jest to oczywiście pełna lista wykonawców, którzy wystąpią podczas Warsaw Festival. Niewątpliwą tajemnicą owiany jest powrót Edyty Bartosiewicz, która pojawia się na scenie po latach milczenia. Koncert będzie promował nową płytę. Czy będzie to krążek pokroju „Snu”, „Szału”, czy „Dziecka”, dowiemy się jesienią, wtedy bowiem zgodnie z zapowiedziami ma być wydany nowy album.

Szczegóły na stronie: http://orangewarsawfestival.tvn.pl/info

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=v6TVrBW6oWs[/youtube]

Pomożemy w tłumaczeniu.Zadzwoń