Szanowni Czytelnicy! Z dumą chcemy przekazać, że już od roku możecie cieszyć swoje oczy, umysły i serca lekturą naszego bloga!

Przez ten czas blog Atominium nieustannie się zmieniał i rozwijał, by stawać się jeszcze lepszym, ciekawszym i wartym Waszej uwagi. Wszyscy na to ciężko pracowaliśmy, a wspaniałą nagrodą było zajęcie pierwszego miejsca w konkursie Top Language Blogs 2010 w kategorii Language Professionals Blogs. Mamy zatem nadzieję, że lektura naszych postów przez ostatnie 12 miesięcy sprawiała Państwu tyle samo radości, ile nam ich redagowanie. Zawsze staraliśmy się umieszczać nowinki i ciekawostki dotyczące tłumaczeń i tłumaczy, nowych pozycji wydawniczych poświęconych przekładowi, a także tutoriale. Chcemy również pomóc Wam oderwać myśli od spraw codziennych, stąd tyle piszemy o festiwalach, koncertach, ciekawych ludziach i o życiu, tak zwyczajnie i po prostu.

Wierzymy, że nasz blog sprawia, że jesteśmy dla Was partnerem, nie tylko w zakresie tłumaczeń. Naszym celem jest pokazanie, że jesteśmy w pełni zaangażowani w to, co robimy, i że świat oparty na słowach, czyli świat tłumaczeń, jest nam doskonale znany. Głęboko ufamy, że to nam się udaje.

Mamy nadzieję, że Państwo wspólnie z nami będę świętować naszą małą rocznicę, a może nawet zaśpiewają nam Sto lat we wszystkich możliwych językach?

¡Feliz cumpleaños!                                                     Gelukkige Verjaarsdag

كل عام و أنت بخير

Zorionak zuri                      Честит рожден ден

Všechno nejlepší k narozeninám!                            Boldog születésnapot

Buon compleanno                           د زیږیدلو کلیزه دی مبارک ش

გილოცავთ დაბადების დღეს                                Tillykke med fødselsdagen

สุข สันต์วันเกิด

Pomożemy w tłumaczeniu.Zadzwoń