Już od dziś do dnia 09.08.2010 r. obowiązują promocyjne ceny na tłumaczenia pisemne z języka polskiego na język litewski, jak i w drugą stronę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z niecodziennych cen (10% rabat)!*

Złóż zlecenie bądź zapytanie na adres: atominium@atominium.com.

*promocja nie obejmuje tłumaczeń uwierzytelnionych; promocja nie łączy się z innymi zniżkami; warunkiem skorzystania z niej jest powołanie się na kod oferty LT/2010/07 w momencie składania zlecenia.

A jakie mam tym razem skojarzenie z Litwą? Bardzo proste! Letnia zupa – chłodnik litewski.

Przygotowuje się go na różne sposoby, podstawę zawsze jednak stanowią buraki. Można wykorzystać stare np. upieczone w piekarniku czy też ugotowane na parze. Najsmaczniejszy jest jednak z botwinki, którą również dobrze jest krótko podgotować. Przygotowujemy także ogórki małosolne i świeże, rzodkiewkę, dymkę lub szczypiorek, koperek. Wywar warzywny z buraków łączymy z kefirem lub śmietaną w proporcji pół na pół. Ciekawym dodatkowym składnikiem może być szczaw albo zakwas przygotowany na bazie buraków. Zachęcam do eksperymentowania, bo nie ma jednego, najlepszego przepisu na tę orzeźwiającą zupę!

Call Now ButtonPomożemy w tłumaczeniu.Zadzwoń
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
LinkedIn
LinkedIn
Share
Instagram
RSS