Z przyjemnością powiadamiamy, że Fundacja  Rozwoju Systemu Edukacji w lipcu tego roku wybrała naszą firmę na swojego partnera w realizacji tłumaczenia publikacji dotyczących projektu EURYDICE.

Jest to Sieć Informacji o Edukacji w Europie, która istnieje już od 31 lat. EURYDICE przygotowuje i publikuje analizy systemów edukacji funkcjonujących w poszczególnych krajach europejskich.

Przyczyną wzmożonych badań porównawczych zróżnicowanych systemów edukacji w Europie stał się intensywny rozwój współpracy pomiędzy państwami członkowskimi UE.

Do zadań EURYDICE należy przygotowanie opisów  europejskich systemów edukacji,  opracowywanie publikacji porównawczych dotyczących zagadnień szczególnie ważnych z punktu widzenia europejskiej współpracy w dziedzinie edukacji, zebranie i opracowanie danych i wskaźników obejmujących wszystkie poziomy edukacji  oraz przygotowanie materiałów pomocniczych.

Celem działalności EURIDICE jest  określenie wspólnych cech systemów edukacji oraz rozpoznanie trendów w krajach europejskich.

Jesteśmy dumni, że możemy przyczynić się do tak ważnych badań i pomóc w analizie porównawczej systemów edukacji funkcjonujących w poszczególnych krajach.

Więcej informacji:

http://www.eurydice.org.pl/aktualnosci

image_pdfimage_print
Call Now ButtonPomożemy w tłumaczeniu.Zadzwoń